Αίτηση ορκωμοσίας για τους φοιτητές που ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους για την λήψη πτυχίου, κατά την εαρινή εξεταστική περίoδο

16/09/2019

Καλούνται οι φοιτητές του προπτυχιακού προγράμματος σπουδών που ολοκλήρωσαν τις προϋποθέσεις για την λήψη πτυχίου κατά την εξεταστική περίοδο του Ιουνίου, του ακαδ. έτους 2018-19 και επιθυμούν να λάβουν μέρος στην επόμενη τελετή ορκωμοσίας, να υποβάλουν αίτηση στη Γραμματεία του Τμήματος, από την Τετάρτη 18/09/19 έως και την Δευτέρα 30/09/19 κατά τις ημέρες και ώρες εξυπηρέτησης κοινού.

Υπενθυμίζεται ότι με την αίτηση ορκωμοσίας πρέπει να προσκομίζεται βεβαίωση μη οφειλής συγγραμμάτων από τη Βιβλιοθήκη ΣΘΕ και να κατατίθεται η ακαδημαϊκή ταυτότητα και την βεβαίωση από την ΦΕΠΑ πως έχουν αφήσει το δωμάτιο για όσους διαμένουν εκεί.

Κατηγορία